Türkiye Çiçek Gönderimi

 Çiçek Gönderimi

·         Siparişlerinizi web sitemizden ya da telefonla gün içinde verebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı, havale-EFT, paypal ya da telefonda mail order ile yapabilirsiniz. Ödemesi gelmeyen siparişler işleme alınmamaktadır.

·         Türkiye çiçek siparişlerinizin teslimatı tercihinize göre 10-13, 13-16 ve 16-19 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günlerde ( Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi) çiçek teslimatları öğleden önce ve öğleden sonra yapılmaktadır.

·         Siparişinizin durumunu sipariş takip numaranız aracılığıyla görebilirsiniz. Siparişiniz kabul edildiği ve teslim edildiğine dair bilgiler bildirmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmektedir.

·         Verdiğiniz siparişlerde adresin eksik olması, alıcı kişinin telefon numarasının olmaması, gidecek yer iş yeri ise firma unvanı ve bölümün eksik olması durumunda sorunlar yaşanabilmektedir. Bunları engellemek için bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

·         Verdiğiniz siparişlerde değişiklik için siparişin hazırlanmaması ve yola çıkmamış olması şarttır. Yurtiçi çiçek siparişlerinizde size bilgi verilmeden de bayimizin elinde bulunan malzemeye göre değişiklik yapılabilir. Kare cam vazo yerine silindir cam vazo gönderilebilir. Mevsimde bulunmayan çiçeklerin yerine o dönem için stokta bulunan çiçekler gönderilebilir. Çiçek dizaynlarında vermiş olduğunuz bölgeye göre dizayn da farklılıklar olabilir.

·         Siparişinizin teslimatı öncelikle alıcının kendisine yapılmaktadır fakat alıcının olmadığı durumlarda apartman görevlisi, iş arkadaşları, komşusu, otel resepsiyonları, güvenlik görevlisi, danışma gibi bölümlere teslimat yapılmaktadır.

·         Çiçek teslimatı sırasında eğer alıcı gönderdiğiniz çiçeği hiçbir şekilde kabul etmiyorsa firmamız sorumluluk kabul etmemektedir ve ödemenizin iadesi söz konusu değildir.

·         Türkiye içi çiçek siparişleriniz şehir merkezleri için teslimatı seçmiş olduğunuz saat aralığında yapılmaktadır ancak şehir merkezine uzak köy, kasaba gibi yerleşimlerde bu garanti verilmez. Köy kasaba vb. yerlere sipariş vermeden önce bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

·         Çiçek gönderimi konusunda bir anlaşmazlık olursa hesabınıza ödemeniz yaptığınız tutar kadar iade edilir. İade işlemi kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde aynı gün, havale-EFT için 1 (bir) iş gününde yapılmaktadır. İade işleminin yapılması için çiçeğin teslim edilmemiş ve hazırlanmamış olması gerekmektedir.

 

Melis Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçekçilik