Söz Çiçeği, Nişan Çiçeği, Sözlüme Çiçek, Nişanlıma Çiçek

Anasayfa     Ödeme Seçenekleri     Yardım     İletişim     Sipariş Takip    

Melis Çiçekçilik - Söz Nişan Çiçeği

Söz Çiçeği, Nişan Çiçeği, Sözlüme Çiçek, Nişanlıma Çiçek

Evlilik yolundaki merdivenlerin basamakları olan söz ve nişan günleri siz ve sevdiğiniz için en özel günlerden. Biz de Melis Çiçekçilik olarak bu özel günlerinizde sizlere en özenli çiçek tasarımlarını taptaze ve mis kokulu çiçekler ile hazırlayarak beğeninize sunuyoruz. Söz çiçeği ya da nişan çiçeği olsun tüm siparişlerinizde aynı itinalı dokunuşlar ile özel anlarınızı daha da özel kılma gayretindeyiz.Bonsai Plant

119 TL + kdv


Aşk Sadece Seninle

265 TL + kdv


Sevgi Kapısı

169 TL + kdv


Mor Orkide ve Kır Çiçekleri

149 TL + kdv


Beyaz Orkide ve Kırmızı Güller

149 TL + kdv


Aşkım Benim 21 Gül

178 TL + kdv


Orkide ve Kır Çiçekleri

149 TL + kdv


Pembenin Cazibesi

139 TL + kdv


Al Yazmalım

135 TL + kdv


Yakındayım

119 TL + kdv


Cam Vazoda 25 Gül

227 TL + kdv


Seçilen Sensin 21 Gül

178 TL + kdv


Aşkımız 21 Gül

193 TL + kdv


En Özelime

139 TL + kdv


Vazoda 31 Beyaz Gül

278 TL + kdv


Vazoda 41 Beyaz Gül

368 TL + kdv


101 Beyaz Gül

855 TL + kdv


Vazoda 51 Beyaz Gül

453 TL + kdv


Aşkımız Kadar Canlı

155 TL + kdv


2 Adet Çiftli Mor Orkide

230 TL + kdv

İsteme Çiçeği Nasıl Olmalı, Söz Çiçeği Nasıl Olmalı, Nişan Çiçeği Nasıl Olmalı,

Evlilik yolundaki tüm adımlarda çiçek ile ilgili aklınıza gelen tüm soruların cevap ve çözümlerine Melis Çiçekçilik ile çok kolay ulaşabilirsiniz. İsteme çiçeği, söz çiçeği, nişan çiçeği ya da güzel bir düğün çiçeği nasıl olmalı, nasıl sipariş verebilirim diye düşünmenize gerek kalmadan sizin için ilgili ürünlerden hazırladığımız kategoriden sipariş verebilirsiniz. Türkiye'mizin neresinde olursanız olun bu özel gününüz için özenle hazırlanacak çiçeğiniz sizi asla mahcup etmeyecektir. Özel gününüz için özel bir hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Nişan Çiçeği Fiyatı, Söz Çiçeği Fiyatı, İsteme Çiçeği, Satın Al ve Fiyatları

İsteme çiçeğinde buket tarzı elde taşınabilecek tarzda çiçekler tercih edilmesi gerekirken eğer yüzük takılıp, evlilik yolundaki ilk adımlardan söz de bir arada yapılacaksa altında seramik, cam vazo gibi metaryallerin bulunduğu bir aranjman götürülmesi daha uygun olacaktır. Nişan çiçeği olarak orkideli çiçek tasarımları tercih edilmesi, hem saksı bitkisi olduğu için uzun ömürlü olacağından hem de gidilen yerde gösterişli bir hava oluşması açısından önemlidir. Nişan çiçeklerinde genelde beyaz tonları tercih edilir ancak son yıllarda moda olarak nişan çiçeklerinde mor, pembe ve fuşya gibi renkler de tercih edilmektedir. Nişan ya da söz çiçeği fiyatları istediğiniz model, çiçeği büyüklüğü ve alt malzemede kullanılan ürüne göre farklılıklar göstermektedir.