Anasayfa     Ödeme Seçenekleri     Yardım     İletişim     Sipariş Takip    

İzmir Çiçekçi | İzmir Çiçek Gönder

Denizinin güzelliği şehre, şehrinin güzelliği insanlarına yansıyan İzmir, bugünlerde sizin için en özel kişinin yaşadığı yer ve siz de İzmir Çiçekçi araması yapıyorsanız, hizmetinizdeyiz! Her gün en taze ve en kaliteli ürünlerden hazırladığımız siparişleriniz ile İzmir Çiçek Gönder hizmeti aldığınızda sadece sevdikleriniz değil, onların gülümseyen yüzleriyle siz de mutlu olacaksınız. Aşkın dokunduğu kalpler için, en güzel hediyeler ve sürprizleri beğeninize sunuyoruz.Kampanyalı Orkide

99 TL + kdv
85 TL + kdv


Al Beni 7 Gül

69 TL + kdv
59 TL + kdv


Hayatın Kıymeti

119 TL + kdv
99 TL + kdv


Saksı Orkide

95 TL + kdv
85 TL + kdv


Vazoda Gül ve Papatya

69 TL + kdv
65 TL + kdv


Kutuda 25 Gül

245 TL + kdv


Aşkınızı Anlatın

165 TL + kdv


Sarı Papatyalar

85 TL + kdv


Fanusta Renkli Papatyalar

69 TL + kdv


Kokulu Lilyumlar

75 TL + kdv


Fanusta Papatya ve Gül

69 TL + kdv


Sevdiğim Gönül

85 TL + kdv


Işıldayan Güzellik

85 TL + kdv


Aşk Ateşi 11 Gül

94 TL + kdv


Sevgimizin Sunumu

139 TL + kdv


Mor ve Beyazın Uyumu

149 TL + kdv


Papatya ve Gül

95 TL + kdv


Seni Seviyorum

99 TL + kdv


Cıvıl Cıvıl Mevsim

75 TL + kdv


Aşkın Büyüsü 9 Gül

87 TL + kdv

İzmir Çiçek Siparişi

Nadir çiçekler ve özenli dokunuşlarla hazırlanan kocaman bir sürpriz O'nun gününü çok ama çok güzel kılacaktır. Şimdi vereceğiniz her İzmir Çiçek Siparişi ile güzellik dolu anları O'na yaşatabilir, sadece özel günlerde değil bugün içinizden geldiği için hediyelerin en güzeliyle jestlerin en harikasını yapabilirsiniz. Kalbinizde hissettiklerinizi kişiye özel tasarımlarımızla anlatabilir, mutluluk dolu bir armağanı Melis Çiçek güvencesiyle gönderebilirsiniz.

İzmirdeki Çiçekçiler ile günün en güzel sürprizini yapmaya ne dersiniz?

Sözcüklerin hissettiremediklerini çiçekler ile anlatmayı, cümlelerin söyleyemediklerini özel tasarımlarla haykırmayı istiyorsanız doğru adrestesiniz. İzmirdeki Çiçekçiler yüreğinizde taşıdığınız her duygu için güller, papatyalar, orkideler ve diğer yüzlerce çeşit arasından seçeceğiniz ürünleri en taze ve en canlı halleriyle tasarlıyor, sevdiklerinize unutulmaz birer sürpriz olarak adrese teslim gönderiyor. Gülümseten sürprizler ile O'nun kalbini bugün kazanabilirsiniz.