Buket Çiçekleri, Buket Demetleri, Kır Çiçeği Buketi, Gül Buketi

Anasayfa     Ödeme Seçenekleri     Yardım     İletişim     Sipariş Takip    

Melis Çiçekçilik - Buketler

Buket Çiçekleri, Buket Demetleri, Kır Çiçeği Buketi, Gül Buketi

Buket çiçekleri ev ve ofis misafirliklerinde, eş, sevgili ve dost ziyaretlerinde ayrıca kız isteme gibi özel günlerde tercih edilen çiçek dizayn türüdür. Birbirinden farklı buket çeşitlerimiz aşağıda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.Daha kapsamlı bilgi ve ürün detayı için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. İnsanları diğer canlılardan ayıran en önemli özelliklerinden biriside yaşadığımız duygulardır. Kimi zaman özlem kimi zaman tutkulu bir aşk yada masumiyet. İşte yaşadığımız bu duyguları karşı tarafa belli etmenin en kolay ve şık yolu çiçek buketi göndermektir.Işıldayan Güzellik

85 TL + kdv


Aşk Ateşi 11 Gül

94 TL + kdv


Beyaz Peri 9 Gül

77 TL + kdv


Papatya ve Gül

95 TL + kdv


Evet Aşkım 7 Gül

59 TL + kdv


Aşkım Benim 9 Gül

77 TL + kdv


Sen Başkasın 15 Gül

128 TL + kdv


Gönül Alan

69 TL + kdv


Aşkın Çiçeği

69 TL + kdv


Aşkım Benim 21 Gül

178 TL + kdv


Masumiyetim 7 Gül

59 TL + kdv


25 Kırmızı Gül

212 TL + kdv


Sade Beyaz 15 Gül

128 TL + kdv


Gönlüm Sende

77 TL + kdv


Al Yazmalım

135 TL + kdv


İlk Baharım Gerberalar

65 TL + kdv


Kalbimin Sahibine 11 Gül

94 TL + kdv


Pembe Gerberalar

65 TL + kdv


Söylerim Tabi

79 TL + kdv


Seviyor Mu? Sevmiyor Mu?

69 TL + kdv

Gül Buketi, Kır Çiçeği Buketi, Çiçek Demetleri, Papatya Buketi

BUKET çiçek: Buket çiçekleri, kır çiçeklerinden, güllerden,lilyum, gerbera, kazablanka, orkide vb. çiçeklerin kullanılmasından oluşturulan hoş görünümlü el demetleridir. Papatya buketinin anlatacağı masumiyet, gül buketinin anlatacağı aşk ve romantizm, kır çiçeklerinin anlatacağı rengarenk duygular için Melis Çiçek güvencesiyle hemen sipariş verebilirsiniz. Çiçek demetlerinin anlatılmaz büyüsü için siparişinizi Çiçek Buketleri kategorimizden hemen verebilirsiniz. Farklı çiçek buketlerini ve her zaman daha iyi çiçekleri istemek elbette sizlerin hakkıdır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en uygun buket çiçekleri ve en güzel çiçek buketleri farklı tasarımlarla sizlerin beğenilerine sunduk.

Gül Buketi, Buket Fiyatları, Lilyum Buketi, Çiçek Buketi

Bir kucak dolusu gül buketi, papatya buketi ya da mevsimin en taze çiçeklerinden hazırlanan şık bir buket, sevdiklerinizi mutlu etmek bu çiçek buketlerinden herhangi biriyle çok ama çok kolay. Sevdiklerinizin yüzünde gülücükler açtıracak, isterseniz renkli isterseniz tek renk çiçeklerden hazırlanacak bir çiçek demetiyle özel bir sürpriz için Melis Çiçek-Buket Çiçekler kategorimizden hemen sipariş verebilirsiniz. Çiçek Buketi siparişleriniz en taze şekilde hazırlanıp sevdikleriniz Türkiye'nin neresinde olursa olsun en yakın şubemizce teslim edilir. Sevdiğiniz için unutulmaz ve anlamlı bir sürpriz için cazip fiyatlı çiçek buketlerimizden tercihte bulunabilir, uygun fiyatlı buketlerimizden sipariş verebilirsiniz. Mis kokulu şebboy buketi, lilyum buketi ve diğer çeşitler için isterseniz bizi de arayabilirsiniz.
Sevdiğiniz için her anı özel ve her anı hatırlanabilir kılmak istiyorsanı buket fiyatlarımızın ve buket görsellerinin yer aldığı Çiçek Buketi sayfamızdan sipariş gönderebilirsiniz. Aşkım Benim, Sen Başkasın, Gönül Alan ve Masumiyetim diye adlandırdığımız ve sizler için özel olarak hazırladığımız en uygun çiçek buketi seçimini yapabileceğiniz gibi yine sitemiz üzerinden online olarak farklı çiçek buketi seçerekte sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.