Kutuda Çiçek | Kutuda Güller

Kutuda çiçek modelleri, çikolatalar, meyveler, jelibonlar ve diğer birçok hediye için Melis Çiçek kalitesiyle hemen sipariş verebilirsiniz. Özel istek ve tasarım teklifleriniz için bizimle irtibata geçebilir, sevdikleriniz için en özel hediyeleri kendi zevkinize göre hazırlatabilirsiniz. Kutuda Güller için en özel şekilde hazırlanan tasarımlar bir tık uzağınızda!
Tüm Türkiye'deki birbirinden kaliteli şubelerimiz ile sevdiklerinize duygularınızı taşımak için hizmet veriyoruz.

Daha fazla çiçek çeşidi için gönderim yapacağınız ilçe/kategori seçiniz

Kutuda Kırmızı Güller

 Kutuda kırmızı güller aşkınızı, ayıcık peluşlar masumiyetinizi, birbirinden tatlı şekelermeler ile O'nun yüzündeki gülümsemenin sebebi olabilirsiniz. Aşkın, sevginin, kalp yolcusu olmuş tüm hislerin en güzel anlatımı için Melis Çiçek ile sevdiklerinize en güzel kutu tasarımlarını gönderebilirsiniz. Sevdiğinizi hatırladığınız her an, Melis Çiçek yanınızda!
Sevdiğiniz için çikolatanın tutku dolu tadını, mis kokulu çiçeklerin kokusunu ve minik bir peluş oyuncağın samimiyetini göndermek isterseniz hemen sipariş vermeniz yeterli.

Yuvarlak Kutuda Güller

 Tüm Türkiye'de taptaze güller ile hazırlanan siparişleriniz, dilediğiniz günde dilediğiniz adrese teslim edilir, sadece bir hediye değil, duygularınızın tercümanı olacak bir aracı olarak sunulmaktadır. Sevdikleriniz için her gün özeli, her gün en güzeli konsepti ile beğeninize sunduğumuz Yuvarlak Kutuda Güller online sipariş ve hızlı gönderim imkanıyla hizmetinizde!

Harf Kutuda Güller

 Kişiye özel şekilde hazırlanan özel kutularda isterseniz sevdiğinizin baş harfini, isterseniz sizin için anlamı olan bir sayısı veya isterseniz kalp şeklindeki özel tasarımlar için online sipariş verebilirsiniz. Harf Kutuda Güller ve diğer özel seçenekler için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kutu içerisinde özel tasarım çiçekler sevdiklerinizi çok mutlu edecektir.

Güller, kır çiçekleri, orkideler, laleler ya da şakayıklar ile hazırlanan kutu içerisinde özel tasarım çiçekler ile aşkınızın en doğal ve en içten sunumunu yapabilirsiniz. Ayrıca çikolatalar, meyveler ya da peluş oyuncaklar da göndererek unutulması mümkün olmayan bir hediye de seçebilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli çiçek tasarımları aradığınız anda tercih edebileceğiniz gibi, diğer tasarımlarımıza da göz atabilirsiniz. Rose box olarak da adlandırılan ürünlerimiz, sevdikleriniz için özel ve anlamlı bir sürpriz olacaktır.