Anasayfa     Ödeme Seçenekleri     Yardım     İletişim     Sipariş Takip    

Bursa Çiçekçi | Bursa Çiçek Gönder

Ulu Camiisi, terayağlı iskenderi ve İstanbul'un ardından en gelişmiş il olması ile meşhur Bursa'nın en güzel kadınına veya en yakışıklı erkeğine doğum gününde, yıldönümünde ya da sadece içinizden geldiği için güzel ve anlamlı bir sürpriz yapmak istediğinizde Bursa Çiçekçi sayfamızdan sipariş verebilir, mutluluk dolu bir hediye için Melis Çiçek Bursa şubemizi tercih edebilirsiniz. Web sayfamızdan vereceğiniz her siparişte aynı hizmet kalitesini alacağınızın garantisiyle Bursa Çiçek Gönder adına gönül rahatlığıyla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kampanyalı Orkide

99 TL + kdv
85 TL + kdv


Al Beni 7 Gül

69 TL + kdv
59 TL + kdv


Hayatın Kıymeti

119 TL + kdv
99 TL + kdv


Saksı Orkide

95 TL + kdv
85 TL + kdv


Yuvarlak Kutu Güller

95 TL + kdv
75 TL + kdv


Vazoda Gül ve Papatya

69 TL + kdv
65 TL + kdv


Kutuda 25 Gül

245 TL + kdv


Aşkınızı Anlatın

165 TL + kdv


Seramikte Sukulent

99 TL + kdv


Sarı Papatyalar

85 TL + kdv


Kadehte Bahar Çiçekleri

129 TL + kdv


Fanusta Renkli Papatyalar

69 TL + kdv


Kokulu Lilyumlar

75 TL + kdv


Fanusta Papatya ve Gül

69 TL + kdv


Sevdiğim Gönül

85 TL + kdv


Işıldayan Güzellik

85 TL + kdv


Aşk Ateşi 11 Gül

94 TL + kdv


Sevgimizin Sunumu

139 TL + kdv


Mor ve Beyazın Uyumu

149 TL + kdv


Papatya ve Gül

95 TL + kdv

Bursa Çiçek Siparişi

Hayatın başlangıcından beri varoluşun anlamını arayan insanoğlu, bu anlamı bir kadının ya da erkeğin bakışında ve aşkında buldu. Siz de bulduğunuz ve yaşadığınız aşkı en güzel çiçek tasarımlarıyla taçlandırmak için Bursa Çiçek Siparişi sayfamızı ziyaret edebilir, Bursa içerisinde istediğiniz herhangi bir adrese gönderim yapabilirsiniz. Seçeceğiniz tüm ürünleri özenle ve görseldekine en yakın şekilde hazırlayarak mutluluk dolu birer hediye olarak sevdiklerinize teslim ediyoruz.

Bursadaki Çiçekçiler ile gönlünüzden geçenleri anlatması için çiçek siparişi verin.

 Mevsimin en güzel çiçekleri, baharın mis kokularını ve yazın sımsıcak duygularını sevdiklerinize taşıyor, siz de Onların mutluluğu ile güzel bir gün geçirmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Bursadaki Çiçekçiler ile tüm bu haz ve mutluluk ortamını yaratmak için tek yapmanız gereken istediğiniz ürünün siparişini vermek. Geri kalan tüm teslimat sürecini Melis Çiçek olarak sizlerin adına en özenli şekilde takip edeceğimizden şüpheniz olmasın.