Hakkımızda

MELİS YURTİÇİ ve YURTDIŞI ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK

      Kurumumuz Sayın İsmail BAŞARAN tarafından 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

İsmail BAŞARAN çiçekçilik sektörüne 1983 yılında girmiştir. Günümüze kadar aralıksız çiçekçilik mesleğinin içinde olarak, yenilikleri her zaman takip etmiştir. Firmamız “Melis Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Çiçekçilik” 1990 yılından itibaren uluslararası platforma dâhil olmuştur. Bu sayede firmamız yurtiçindeki çiçek siparişlerinizi Türkiye’nin 81 ilinde seçkin ve kaliteli bayiliklerle işbirliği yaparak, sorunsuz ve zamanında teslimatlarla hizmet vermektedir. Uluslararası çiçek gönderimlerinizi Dünya’nın 156 ülkesine uluslararası çiçekçiler birliği aracılığıyla en güvenilir ve en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaştırmaktadır.        

      Yurtiçi ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde kaliteli çiçekçilik ve zamanında teslimat birinci ilkemizdir. Bununla birlikte güler yüzlü, deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize çeyrek asırlık tecrübemizi sunmaktayız. Mutlu günlerinizde sevginizi büyütmek, hüzünlü günlerinizde sizlerin acılarını paylaşarak çiçeklerle duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Çünkü biz, çiçekleri sizin için konuşturuyoruz.

Çiçekçilik Sektöründe Verdiğimiz Hizmetler:

      Kesme çiçekçilik, Saksı çiçeği düzenlemesi, Çiçek bitki bakımı, Yapay çiçek dizaynları ve işyeri otel hastane düğün salonları gibi kurumsal yerlerdeki organizasyonlara süsleme ve bitki bakımı ile hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla

www.MelisCicekcilik.com

Melis Yurtiçi ve Yurtdışı Uluslararası Çiçekçilik

İSMAİL BAŞARAN