Butik Çiçekler | Butik Çiçek Gönder

Sevdiğinize en güzel sürpriz için O'nun yüreğine dokunacak bir demet gül ya da tasarımsal bir aranjman siparişi verebilirsiniz. Sevginin masum halini, aşkın en heyecanlı dokunuşunu tek bir çiçek tasarımı ile sunmak, sevdiklerinize ithal çiçeklerin butik aranjman ve buketleri ile güzel bir hediye göndermek için hemen sipariş verebilirsiniz. En taze ithal çiçekler ile hazırlanan butik tasarımlar, İstanbul içerisinde belirtilen bölgelere gün içerisinde teslim edilir. Butik çiçekler ile hazırlanan en özel tasarımlar sevdiğinizin yüzünde gülücükler açtıracaktır. Butik Çiçek Gönder sayfamız 7 gün 24 saat online sipariş için hizmetinizde!

Daha fazla çiçek çeşidi için gönderim yapacağınız ilçe/kategori seçiniz

Butik Çiçek Siparişi | Özel Tasarım Çiçek | Butik Çiçekçilik

İthal ekvator gülleri, rengarenk orkideler, farklı ve özel çiçek çeşitleri ile İstanbul'daki sevdiklerinizi mutlu edebilir, dilediğiniz gün ve saat diliminde teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz. Butik çiçekçilik faaliyetlerimiz şimdilik İstanbul'da Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Küçükçekmece, Şişli, Üsküdar ve Zeytinburnu için gönderilmektedir.
Türkiye'nin her noktası için özel tasarım çiçek siparişi de verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmak. Sevdikleriniz için butik çiçek siparişi vermek ya da butik çiçekçilik arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Tasarım çiçek gönder | özel tasarım çiçek | vip çiçek

Birbirinden özel çiçekler ile hazırlanan orjinal çiçek tasarımlarından birini hemen sipariş verebilir, sevdikleriniz için özel tasarım çiçek gönderebilirsiniz. Vip çiçek denildiğinde akla gelen butik güller, orkideler, şakayıklar ve laleler sevdikleriniz için istediğiniz tonlarda ve istediğiniz şekilde hazırlanıp istediğiniz günde teslim edilir. Özel tasarım çiçek buketleri, aranjmanları ya da saksı çiçekleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özel tasarım çiçek aradığınız her an Melis Çiçek sadece bir tık uzağınızda!