Anasayfa     Ödeme Seçenekleri     Yardım     İletişim     Sipariş Takip    

PORTEKİZ Çiçek Siparişi |PORTEKİZE Çiçek PORTEKİZ

 
PORTEKİZ çiçek siparişinizi taze ve kaliteli çiçek modellerinden vermek için doğru çiçekçi sitesindesiniz. Sizin için seçtiğimiz PORTEKİZ çiçek çeşitlerimiz aşağıda sunulmuştur. PORTEKİZE çiçek gönderim lerinizde çiçeklerinizin tazeliği Melis Çiçekçilik garantisiyle Uluslararası Çiçekçilik te geniş bayi ağı kullanılarak yapılmaktadırAşkıma Tek Gül

200 TL + kdv


Mevsim Buketi

245 TL + kdv


Sevgilim 6 Gül

255 TL + kdv


Orkide Saksı Çiçeği

465 TL + kdv


Vazoda 6 Kırmızı Gül

315 TL + kdv


Gerbera Buketi

240 TL + kdv


Yurtdışına Beyaz Kır Çiçekleri

440 TL + kdv


Vazoda Kır Çiçekleri

305 TL + kdv


Renkli Kır Çiçekleri

440 TL + kdv


12 Kırmızı Gül

370 TL + kdv


Vazoda Beyaz Kır Çiçekleri

500 TL + kdv


Pembe Kır Çiçekleri

460 TL + kdv


Vazoda 12 Kırmızı Gül

430 TL + kdv


Vazoda Pembe Kır Çiçekleri

520 TL + kdv


24 Kırmızı Gül

690 TL + kdv


Vazoda Kır Çiçeği ve Gül

500 TL + kdv


Vazoda 12 Beyaz Gül

430 TL + kdv


Yurtdışına Vazoda Renkli Gerberalar

300 TL + kdv


Beyaz Kır Çiçeği ve Gül

490 TL + kdv


Vazoda 24 Kırmızı Gül

750 TL + kdv

Portekiz Hediye Gönderme, Portekizdeki Çiçekçiler, Portekiz Çiçek Siparişi

Portekiz'deki sevdikleriniz için onları özel hissettirecek, gönlünüzde hissettiğiniz sevgiyi gönlüne aktarabileceğiniz bir çiçek için Portekiz Hediye Gönderme sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Portekizdeki Çiçekçiler tarafından özenle hazırlanan siparişiniz istediğiniz adrese uluslararası teslimatın olduğu istediğiniz günlerde teslim edilir. Portekiz Çiçek Siparişi için şimdi tamamladığınız her çiçek gönderimleriniz sevdiklerinizi çok ama çok mutlu edecektir.

Portekiz Çiçek Siparişi ve Portekiz Çiçek Gönder

Yurtdışında sizden ne kadar uzakta olursa olsun sevdiklerinize güzbir jest, unutulmaz bir sürpriz yapmak istediğinizde Melis Çiçekçilik ile gönderimlerinizi %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle yapabilirsiniz. Portekiz Çiçek Gönder dediğinizde Agualva-Cacem, Albufeira, Barreiro, Braga, Caldas da Rainha, Caniço, Elvas, Entroncamento, Felgueiras, Figueira da Foz, Gandra, Gondomar, Gouveia, Horta, Lagoa, Lagos, Lizbon, Matosinhos, Mealhada, Montemor-o-Novo, Oliveira do Bairro, Ovar, Paredes, Pombal, Ponte de Sor, Porto, Queluz, Rio Maior, Rio Tinto, Santa Cruz, Santana, Santo Tirso, Tavira, Tondela, Valongo, Vila do Conde, Vila Real, Vizela eyaletlerine ve şehirlerine sipariş verebilirsiniz.