Vip Çiçekler, Kaliteli Çiçek, Özel Tasarım Çiçek

Hayatınızdaki en önemli kişiye, en güzel hediye yakışır. Özel cam vazo ya da seramiklerde kaliteli çiçekler ile hazırlanan vip çiçek tasarımları, sevdiğiniz neredeyse orası için özenle hazırlanıp, teslim ediliyor. Özel tasarım çiçek arıyor, sizi en güzel şekilde temsil etmesi için bir aranjman ya da buket istiyorsanız Melis Çiçekçilik size en kaliteli hizmeti sunuyor. Sevdiklerinizi gülümsetecek muhteşem bir sürpriz için hem özel tasarım çiçek siparişi verebilirsiniz.

Daha fazla çiçek çeşidi için gönderim yapacağınız ilçe/kategori seçiniz

Vip Çiçekler, Vip Çiçek Siparişi, Özel Çiçek Aranjmanı, Flowers, İthal Çiçek

Özel müşterilerimizi en özel ve prestijli çiçekler olan Antorium, orkide, gül çeşitleri, lilyum, kazablanka vb. çiçeklerden dizayn ettiğimiz aranjman ve buketlerden oluşan katalogtan size özel tasarlama fırsatı veriyoruz. Bize özel olan bu sistemle tamamen sizi temsil eden ve göndereceğiniz kişi portföyüne göre sınıflandırabileceğiniz çiçeklerle hizmetin sınırlarını zorluyoruz. Çiçeğiniz en az sizin kadar prestijli ve gösterişli olması için, en büyük kalite ve en uygun fiyat imkanını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Orjinal Çiçek Tasarımı, Özel Tasarım Çiçek, Özel Tasarım Çiçek Buketleri, Ekvator Gülü

Sevdikleriniz için en özelini istediğiniz anda hediyelerin en güzeli çiçek tasarımlarımızdan birini gönderebilirsiniz. Ülkemizin neresinde olursa olsun vip çiçekçilerimizde hazırlanan tasarım çiçek siparişiniz istediğiniz gün ve saat diliminde sevdiklerinize teslim edilir. Orjinal çiçek tasarımlarımızı isterseniz bize tarif edebilir ya da isterseniz özel tasarım çiçeklerimizden tercihte bulunabilirsiniz. Özel tasarım çiçek buketleri ya da aranjmanları için siparişinizi hemen verebilirsiniz.